AZTECH


Kruszarka walcowa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wszędzie tam, gdzie do produkcji potrzebne są bardzo rozdrobnione materiały, stosuje się różnorakie kruszarki. Są to maszyny pozwalające na rozdrobnienie nawet tak twardych surowców, jak bazalt na różne frakcje. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy produkujący na przykład różne kompozyty szukają niedrogich, a jednocześnie dobrych jakościowo maszyn. Maszynami tymi są kruszarki dostępne na przykład na stronie aztech24.pl w przedsiębiorstwie, które od dawna zajmuje się ich produkcją i ma w tej materii spore doświadczenie, zawsze dostosowując rodzaj i budowę maszyny do oczekiwań i potrzeb klienta. 

Wszystkie oczekiwania przedsiębiorców, którym potrzebne są frakcje od 1 do 4 mm, spełni kruszarka walcowa idealna do rozdrabniania drugoetapowego i końcowego. Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo produkuje wysokoefektywne kruszarki, które są w stanie przerobić nawet 100 ton materiału w czasie jednej godziny. Walce tego urządzenia są zbudowane z hartowanej stali manganowej o grubości 8 cm, zatem bez trudu skruszą nie tylko węgiel, ale także granit, a ich struktura nie zostanie naruszona.

Dodano: 05-05-2019

Adres: Powstańców 70

Kod pocztowy: 47-220

Miejscowość: Kędzierzyn Koźle

Dodaj Komentarz:Telefon: +48 694 902 821

NIP: 7532315251

Strona: http://aztech24.pl/Maszyny przemysłowe od AZTECH kojarzą mi się z solidnością i wydajnością. Mamy u siebie kruszarkę od nich, która spełnia nasze oczekiwania.
Opublikowane przez: sopatimp Data: 2019-10-17 10:52:59 Ocena: 4

Sąsiednie Firmy

Apteka Urtica

OROME SC

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.