SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik


Części do gaśnic


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wiele firm oferuje nam sprzęt gaśniczy oraz przydatne do niego akcesoria. Jednak nie zawsze wiemy, czy jakość ich wykonania będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami. Inaczej jest w przypadku sklepu SAP, ponieważ właściciel zapewnia nas, że w swojej ofercie ma tylko wyroby renomowanych producentów. Dodatkowo przedmioty, jakie można tam nabyć zostały wcześniej przetestowane, dzięki czemu wiadomo jak sprawdzają się one w praktyce.

Podczas wybuchu pożaru pierwszym sprzętem gaśniczym jaki używamy do jego ugaszania jest oczywiście gaśnica. Jak wiadomo może być ona wykorzystywana wielokrotnie, jednak po jej całkowitym zużyciu wymaga ponownego napełnienia. W związku z tym warto już wcześniej zakupić odpowiednie części do gaśnic, by móc uzupełnić nabój, wymienić manometr czy też zawór, a także zabezpieczyć rękojeść zawleczką bądź też plastikową plombą. Oczywiście takie czynności może wykonywać tylko doświadczona i odpowiednio przeszkolona osoba.

Dodano: 15-10-2017

Adres: Irysowa 6

Kod pocztowy: 02-660

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:Telefon: 536 889 998

NIP: 521-329-42-58

Strona: http://www.sklepbhpippoz.plU nas w firmie mamy dobrego bhp-owca, który dla o takie zaopatrzenia. bo bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa.
Opublikowane przez: Tola Brzezińska Data: 2018-03-28 12:19:55 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

Taxi Bagażówka

Komputronik Biznes

Kambion Sp. j