YOURCAR PL SP SP Z O O


Zobacz więcej


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Żory to miasto, które mimo licznych pożarów na przestrzeni wieków nie tylko przetrwało, ale wciąż pięknieje. Średniowieczny układ urbanistyczny rynku oraz przyległych ulic zachęca do krajoznawczych spacerów. Wiele jest tutaj zabytków, które przyciągają turystów swoim czarem.

 

Firma YourCar.pl wychodzi naprzeciwko potrzebom turystów udających się w te strony i oferuje im możliwość skorzystania z wypożyczalni samochodów. Co niezwykle ważne w przypadku większych grup osób, jak np. wycieczek – do wynajęcia są także busy.

 

Auta dostępne w wypożyczalni są całkowicie nowe i bardzo bezpieczne. Ażeby dokonać rezerwacji pojazdu, należy we właściwym czasie zadzwonić i uzgodnić szczegóły tej operacji. Można również zrobić to poprzez formularz internetowy we wskazanym serwisie - zobacz więcej detali, aby przekonać się o zaletach przedstawionej oferty. Potwierdzenie umowy pomiędzy stronami stanowi płatność w systemie PayU. W razie konieczności doposażenia samochodu (np. nawigacja, foteliki dla dzieci), podczas umowy wystarczy zgłosić ów fakt.

Dodano: 05-04-2019

Adres: Katowicka 53

Kod pocztowy: 41-400

Miejscowość: Mysłowice

Dodaj Komentarz:Telefon: 660 919 555

NIP: 2220900379

Strona: https://www.yourcar.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Sąsiednie Firmy

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

P.H. BAU-TEC

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski