Nanostudio


Nanostudio - Projekty domów jednorodzinnych poznań


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Dla osób, które poszukują projekty domów jednorodzinnych, poznańska firma nanostudio.pl przygotowała specjalną ofertę. Udostępniają oni szereg gotowych projektów, które łączą w sobie nowoczesną stylistykę z innowacyjnymi technologiami budowy.

Zainteresowani mogą zapoznać się na stronie internetowej z szeregiem informacji na temat każdego projektu. Mowa o metrażu, kubaturze, szacowanym koszcie budowy, a nawet autorze projektu. Co ważne, z takim projektem będziesz mógł już na etapie budowy zakładać wykorzystanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Ekologiczny dom nie stanowi dla nich problemu. Szeroka oferta pozwala wybierać spośród domów z płaskim oraz spadzistym dachem, o formie bardziej klasycznej, jak i skrajnie nowoczesnej. Wybierz wymarzony dom i rozpocznij budowę swojego własnego kąta!

Dodano: 04-12-2018

Adres: 27 Grudnia 11

Kod pocztowy: 61--73

Miejscowość: Poznań

Dodaj Komentarz:Telefon: 501 102 261

NIP: 782-164-08-27

Strona: https://www.nanostudio.pl/Dzięki współpracy z tą firmą udało mi się zdobyć projekt jednorodzinnego domku, w projekcie były zawarte moje i małżonka uwagi. Projekt całościowo oceniam na 6+.
Opublikowane przez: Zuzanna Malinowska Data: 2020-05-21 08:27:40 Ocena: 4

Sąsiednie Firmy

BHP-KOMPLEX

Zdrowy Sen

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast