AGTOM s. z o.o.


Warhammer sklep - http://agtom.eu


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wielu jest zwolenników gier planszowych oraz świata science fiction. Nic zatem dziwnego, że obecnie powstaje coraz więcej gier osadzonych w takich właśnie realiach. Jedną z nich jest warhammer, którą oferuje każdy sklep z najpopularniejszymi grami planszowymi. Tym, co wyróżnia tę brytyjską grę bitewną jest przede wszystkim to, że figurki do niej należy samodzielnie skleić i pomalować. Pozwala to na dokładne wczucie się w historię, ale daje również niesamowitą przyjemność z tworzenia.

Taką grę można kupić w sklepach stacjonarnych lub online. Dostępna jest w internetowym sklepie agtom.eu, gdzie możliwe jest kupno wszystkich akcesoriów do gry. Znajdują się tu zatem między innymi angielskie podręczniki do gry, ale także pakiety startowe oraz figurki do samodzielnego ich sklejenia oraz pomalowania.

Dodano: 23-09-2017

Adres: Władysława Jagiełły 6

Kod pocztowy: 31-711

Miejscowość: Kraków

Dodaj Komentarz:Telefon: 12-356-56-78

NIP: 6783154951

Strona: https://agtom.euJako pasjonat sklejania modeli robię w tym sklepie zakupy często i gęsto. Dlaczego? Bo mają bogatą ofertę, z której każdy hobbysta będzie zadowolony - znajdziecie tu wiele modeli czy to czołgów, samolotów czy statków.
Opublikowane przez: dendengou Data: 2019-04-02 14:30:40 Ocena: 3

Sąsiednie Firmy

Znicze Kowalczyk

NZOZ Revita

Stalgar