DetoksVIP


DetoksVIP - Detox narkotykowy Kraków


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wychodzenie z nałogu to zwykle długotrwały i trudny proces, wymagający wiele sił i odwagi od osoby borykającej się z uzależnieniem. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia leczenia jest zwykle odtrucie organizmu, czyli jego oczyszczenie i ustabilizowanie podstawowych funkcji życiowych.

Jeśli chcesz wykonać taki pierwszy krok, możesz zgłosić się na detox narkotykowy w Krakowie, realizowany przez prywatny ośrodek odwykowy należącą do sieci placówek DetoksVip. Podczas procesu detoksykacji Twój organizm zostanie oczyszczony ze znajdujących się w nim pozostałości narkotyków, funkcje Twojego organizmu zostaną przywrócone do normy, przez co Twój stan ustabilizuje się i będziesz mógł/mogła wdrożyć dalsze leczenie, czyli psychoterapię.

Oczyszczenie organizmu przed rozpoczęciem leczenia właściwego jest koniecznością, zwłaszcza w przypadku uzależnienia od narkotyków. Skutki odstawienia są w tym przypadku niezwykle negatywne i bez medycznego wsparcia osoba uzależniona samodzielnie sobie z nimi nie poradzi.

Dodano: 14-06-2018

Adres: Sportowa 41

Kod pocztowy: 32-040

Miejscowość: Świątniki Górne - Kraków

Dodaj Komentarz:Telefon: 507-177-222

NIP:

Strona: https://www.detoksvip.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Sąsiednie Firmy

AGTOM s. z o.o.

Znicze Kowalczyk

NZOZ Revita