Owocowy Świat Krzystof Kur


Sklep online ze zdrową żywnością


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Firma Owocowy Świat to znany na szczecińskim rynku sklep online ze zdrową żywnością. Szeroki asortyment towarów najwyższej jakości, jakie oferuje swoim potencjalnym klientom sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na współpracę właśnie z tą firmą. Cały asortyment znaleźć można na stronie owocowyswiat.pl.

Wszystkie wyroby, jakie dystrybuuje ten sklep sprowadzane są bezpośrednio od producenta - gwarantuje to świeżość, a także najwyższą jakość. Wyroby te nie zawierają w sobie żadnych konserwantów ani pestycydów czy sztucznych ulepszaczy smaku. To całkowicie zdrowe produkty, wytwarzane jedynie za pomocą ekologicznych składników. Zakup takich produktów to przede wszystkim dbanie o zdrowie swoje i najbliższych. Warto bowiem zwracać uwagę na to, co się je - gwarantuje to lepsze samopoczucie, a także wyższą odporność. 

 

Dodano: 15-04-2018

Adres: Przyjaciół Żołnierza 4

Kod pocztowy: 71-670

Miejscowość: Szczecin

Dodaj Komentarz:Telefon: 500 224 998

NIP: 8521054586

Strona: http://www.owocowyswiat.pl/Jestem zachwycona możliwością zakupu zdrowej żywności w tym sklepie internetowym. Przede wszystkim moją uwagę przykuwa wysoka jakość produktów w korzystnej cenie, co przekłada się na zdrowie konsumentów. Jak mówi przysłowie: Pokaż mi swój talerz a powiem ci kim jesteś.
Opublikowane przez: tilere Data: 2018-08-23 15:11:19 Ocena: 4

Sąsiednie Firmy

STUDIO22

CJS Tłumaczenia

MASI dr Mariusz Domagalski