Moto Handel Wojciech Nowociński


Skup aut w Tczewie


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wybierając usługi firmy Moto Handel, zyskujesz możliwość pozbycia się każdego modelu samochodu osobowego i to niezależnie od jego wieku, przebiegu, stanu technicznego czy wyglądu zewnętrznego.

Warto pamiętać, że sprzedaż starego, zniszczonego samochodu jest zwykle bardzo trudna i uciążliwa dla sprzedawcy. By ograniczyć koszty związane z przygotowaniem używanego samochodu do sprzedaży, można zdecydować się na jego szybką sprzedaż w firmie, która prowadzi skup aut w Tczewie i innych miejscowościach regionu. Dla firmy nie ma znaczenia wygląd czy stan techniczny pojazdu. Firma kupi każdy pojazd, oferując za niego uczciwą, realną cenę. Sama wycena pojazdu jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje sprzedającego. Jeśli jednak zaproponowana cena będzie akceptowalna dla sprzedającego, od razu można sfinalizować sprzedaż. Pieniądze za sprzedawany samochód wypłacane są od razu po sfinalizowaniu transakcji.

Dodano: 04-04-2018

Adres: Obrońców Westerplatte 25

Kod pocztowy: 84-230

Miejscowość: Rumia

Dodaj Komentarz:Telefon: 888 888 044

NIP: 5860205276

Strona: https://skupaut-pomorskie.pl/Moto Handel Wojciech Nowociński to dobry punkt skupu aut w Tczewie. Dobre warunki cenowe. Polecam.
Opublikowane przez: Lisek Data: 2018-06-05 14:30:57 Ocena: 3

Sąsiednie Firmy

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

DOWAN Sp. z o.o.

APE-LP