Kapitan Cook


Catering Paleo w Warszawie


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Coraz więcej osób unika w swojej diecie niezdrowych produktów, negatywnie wpływających na nasz organizm. Większa świadomość w tej kwestii sprawia, że zdrowe i racjonalne żywienie staje się coraz popularniejsze. Jednym z ciekawych sposobów żywienia jest dieta Paleo, oparta przede wszystkim na owocach, warzywach, jajkach, mięsie, rybach, orzechach oraz grzybach. Dieta ta skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie zdrowe przyzwyczajenia, jak i również dla tych, będących na diecie lub zmagających się z nietolerancjami i alergiami pokarmowymi.

Catering Paleo w Warszawie i wielu innych dużych miastach to oferta firmy Kapitan Cook, zajmującej się tworzeniem dietetycznych dań pakowanych próżniowo. Taki sposób żywienia zapewnia wiele korzyści dla organizmu oraz wygodę, jaką daję sposób pakowania jedzenia. Tak przygotowany posiłek może zostać skonsumowany w dowolny miejscu oraz nie wymaga przygotowań. 

Dodano: 18-03-2018

Adres: Rejtana 12A

Kod pocztowy: 62-030

Miejscowość: Luboń

Dodaj Komentarz:Telefon: 511 722 198

NIP: 7831766777

Strona: https://www.kapitan-cook.pl/Ja zostałem przekonany do diety Paleo przez moją małżonkę, która od pewnego czasu zaczęła się zdrowo odżywiać.
Opublikowane przez: Nataniel Zakrzewski Data: 2019-05-22 11:10:20 Ocena: 3

Sąsiednie Firmy

STUDIO22

CJS Tłumaczenia

MASI dr Mariusz Domagalski