GRANIT-BRUK


http://granit-bruk.pl/ - Żwir poznań


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Firma z wielkopolskiej Kobylnicy to punkt sprzedaży kamienia naturalnego i surowego, ale także kostki brukowej i płyt elewacyjnych, otoczaków, a nawet grysu i żwiru. Gdy chodzi o ten ostatni surowiec, to jest on oferowany w różnych frakcjach. Grubość może oscylować od bardzo drobnej do grubej, wręcz kamienistej. Oferowany jest też żwir o barwie jednolitej (żółtej), jak i wymieszany — wielobarwny.

Jego zastosowanie jest bardzo zróżnicowane. Może posłużyć np. do wykończenia podjazdu dla samochodu, ale i do ozdobienia ogrodu, w tym ścieżek spacerowych. Jego unikalne właściwości regulacji wilgoci zapewniają z jednej strony ochronę przed parowaniem gleby, a z drugiej — przed nadmiernym zawilgoceniem. Działanie jest więc zbliżone do agrowłókniny.

Strona internetowa firmy granit-bruk.pl zawiera również szczegóły odnośnie do transportu zamówionego ładunku. Okazuje się, że firma chętnie dowiezie żwir np. do Poznania czy innych okolicznych miejscowości i wyładuje go we wskazanym miejscu tzw. wywrotką.

Dodano: 21-11-2021

Adres: Gnieźnieńska 32

Kod pocztowy: 62-006

Miejscowość: Janikowo

Dodaj Komentarz:Telefon: 506-275-957

NIP: 777-319-66-93

Strona: http://granit-bruk.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Sąsiednie Firmy

BHP-KOMPLEX

Zdrowy Sen

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast