USŁUGI KSIĘGOWE FENIX RAFAŁ JAKUBIK


https://fenix-uslugiksiegowe.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Fachową obsługę księgową dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewnia firma Usługi Księgowe Fenix. Prowadzi swoją działalność w Wieleniu i Krzyżu Wielkopolskim, ale klientami mogą zostać przedsiębiorcy z całego kraju. W ramach współpracy biuro oferuje prowadzenie dokumentacji w ramach rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Do podstawowych czynności można także zaliczyć prace kadrowo - płacowe. 

Księgowy z Krzyża zapewnia pełną poufność powierzonych danych. Elektroniczne wersje są odpowiednio zabezpieczane. Istnieje możliwość podjęcia długotrwałej współpracy z wyznaczeniem konkretnych obszarów kontroli finansowej. Poszczególne prace są wykonywane przez specjalistów posiadających duże doświadczenie księgowe. 

Ceny są ustalane indywidualnie i zależą przynajmniej od kilku czynników. Głównym jest zakres współpracy dwóch stron oraz ilość dokumentów źródłowych, które są wymagane w celu pełnego rozliczenia kontrahenta w danym elemencie. Firma obsługuje także osoby fizyczne. 

Dodano: 08-11-2021

Adres: Bohaterów Westerplatte 7

Kod pocztowy: 64-730

Miejscowość: Wieleń

Dodaj Komentarz:Telefon: 790 850 251

NIP: 763-207-46-11

Strona: https://fenix-uslugiksiegowe.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Sąsiednie Firmy

BHP-KOMPLEX

Zdrowy Sen

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast