MEDISS Gabinety Stomatologiczne


Stomatologia estetyczna gdańsk • MEDISS Gabinety Stomatologiczne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Najważniejsze jest bez wątpienia zdrowie zębów, ale także ich piękny wygląd jest bardzo pożądany, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Piękne, zadbane zęby dodają mnóstwo uroku, brzydkie zaś i zaniedbane sprawiają, że nawet najbardziej atrakcyjny człowiek wiele traci na urodzie. Jeżeli więc zęby nie są piękne z natury, warto korzystać z fantastycznych możliwości, jakie oferuje stomatologia estetyczna. W Gdańsku zwłaszcza działa znakomita placówka proponująca wykonywanie zabiegów z tego zakresu.

Szczegóły na temat świadczonych w tym miejscu usług można znaleźć na stronie dentysta-gdansk.com. Są to między innymi zabiegi profesjonalnego wybielania zębów, które są w stanie usunąć nawet silne przebarwienia i dać olśniewający efekt. W miejscu tym wykonywane są także licówki - zabieg pozwalający pozbyć się wielu defektów zębów jednocześnie.

Dodano: 17-01-2018

Adres: Słowackiego 37a

Kod pocztowy: 80-257

Miejscowość: Gdańsk

Dodaj Komentarz:Telefon: 888 40 40 20

NIP:

Strona: https://dentysta-gdansk.comDobry dentysta w Gdańsku? Ja mogę wam zaproponować usługi MEDISS - pełen profesjonalizm w usługach. Użycie bardzo nowoczesnych metod to kolejny ich atut. :)
Opublikowane przez: blackpeacock311 Data: 2021-02-10 14:43:29 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

DOWAN Sp. z o.o.

APE-LP