SENTI Edyta Legenzowska


Piżamy dobranocka producent


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Od stroju wybieranego do spania zależy bardzo wiele, nie warto więc wybierać takich ubiorów pochopnie. Lekarze zalecają, by sypiać nago, ale w praktyce decyduje się na to niewiele osób, choćby z powodu chłodu. Wygodna, wykonana z odpowiednich materiałów piżama czy koszula nocna może być znacznie lepszym wyborem, a przy tym gwarantować przyjemny dotyk i świetny wygląd. Takie piżamy oferuje marka Dobranocka. Producent ten znany jest z:

  • szerokiego wyboru - propozycji dla kobiet i mężczyzn,
  • atrakcyjnych fasonów,
  • wysokogatunkowych materiałów, które gwarantują komfort i przyjemność użytkowania, ale też nieprzeciętną trwałość produktów.

Duży wybór artykułów tej marki można znaleźć na stronie skryte.pl, gdzie są dokładnie opisane, wraz z wymiarami, a także mają zdecydowanie przystępne ceny. Dostępne są liczne piżamy dla kobiet i mężczyzn - z krótkimi spodenkami bądź długimi, z górą z krótkim rękawem, z długim albo na ramiączkach, a także duży wybór nocnych koszul dla kobiet. Wszystkie te propozycje wyglądają bardzo estetycznie, a dodatkowo często mają zabawne nadruki, na przykład śmieszne napisy.

Dodano: 21-02-2020

Adres: Gazownicza 5

Kod pocztowy: 43-300

Miejscowość: Bielsko-Biała

Dodaj Komentarz:Telefon:

NIP: 9372483063

Strona: https://skryte.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Sąsiednie Firmy

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

P.H. BAU-TEC

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski