TanieMilitaria.pl


Pistolet na kulki • TanieMilitaria.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Jeśli chcesz zakupić pistolet na kulki, jako replika 1:1, to serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony online TanieMilitaria.pl. Sklep internetowy cieszy się zainteresowaniem w całej Polsce, mimo że siedziba znajduje się w Warszawie. Dzieje się tak ze względu na krajowy zasięg wysyłki zamówionego towaru. Do produkcji pistoletów używa się materiałów sztucznych, jak i metalu, dlatego replika wizualnie jest niemal taka sama, jak oryginał.

Po wejściu na stronę WWW Tanie Militaria można przejrzeć dostępne modele pistoletów oraz karabinów w dobrych cenach. Oprócz samej broni (atrap) można zamówić również pasujące do nich kulki. Bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia cennego czasu zamów atrapę pistoletu na kulki, szczególnie gdy interesujesz się airsoftem. Zamów pistolet elektryczny, który można używać niemal w każdych warunkach pogodowych (w przeciwieństwie do gazowych).

Dodano: 30-11-2017

Adres: Lasek Brzozowy 13

Kod pocztowy: 02-792

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:Telefon: 22 400 51 52

NIP: 524-180-83-38

Strona: https://www.taniemilitaria.pl/Taką repliką pistoletu to nie pogardzi żaden zwolennik ASG. :) Wybór sprzętu i akcesoriów na TanieMilitaria.pl jest imponujący! Jeśli chcemy się wyposażyć w tego typu osprzęt to warto uderzyć pod ten adres.
Opublikowane przez: econindin Data: 2018-08-09 11:18:09 Ocena: 3

Sąsiednie Firmy

Taxi Bagażówka

Komputronik Biznes

Kambion Sp. j