DIETETYK-MED dr Malwina Taborowska


Dietetyk przez internet | DIETETYK-MED


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Współczesne polskie realia wymagają od specjalisty, pracującego w dowolnej branży – poświęcania coraz większej ilości czasu na obowiązki zarobkowe. Skutkuje to tym, że nie każdy ma czas zatroszczyć się odpowiednio o wizyty u lekarzy. Jednak - komercyjne placówki medyczne wychodzą naprzeciw wszystkim takim osobom ze swoją ofertą. Przykładem może być choćby propozycja, przygotowana przez poradnię Dietetyk-Med, czyli porady dietetyka przez internet.

Dietetyk-Med to inicjatywa, jaką prowadzi w Poznaniu gruntownie wykształcona i doświadczona profesjonalistka – dr Malwina Taborowska, która może pochwalić się dyplomami kilku uczelni medycznych, działających w naszym kraju.

Dietetyk-Med jest w stanie zapewnić rozmowę z dietetykiem przez internet, z wykorzystaniem Skype lub przez telefon oraz otrzymania zaleceń żywieniowych bez tradycyjnej wizyty.

Dodano: 15-11-2017

Adres: Szylinga 6

Kod pocztowy: 60-787

Miejscowość: Poznań

Dodaj Komentarz:Telefon: 537712370

NIP:

Strona: http://dietetyk-med.pl/Ja kiedyś byłam na diecie, ale nie było to łatwe, szybko z niej zrezygnowałam. Ale teraz mam własnie prywatnego dietetyka online i jest o wiele lepiej niż za 1 razem.
Opublikowane przez: Justyna Krawczyk Data: 2018-03-01 15:45:51 Ocena: 3.89

Sąsiednie Firmy

Homelia

LAXO Care Sp. z o.o.

BHP-KOMPLEX