Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”


Kwiaty w pudełkach • Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane” w Łodzi


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Przeglądając strony internetowe i kolorowe magazyny, łatwo dostrzec najnowsze trendy. Wśród nich znajdują się między innymi kwiaty w pudełkach, które w Łodzi można zamówić w firmie Kwiatem Malowane. To jedyne takie miejsce, które przygotowało boxy na specjalne okazje. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. pudełko z kwiatami z okazji Dnia Matki, a także Dnia Kobiet. Dzięki wyjątkowym prezentom sprawicie Państwo, że osoby dla Was ważne będą szczęśliwe.

Wystarczy przekroczyć kwotę 150zł w zamówieniu, aby otrzymać opcję dostawy gratis. Kwiaty zostaną dostarczone w ciągu paru godzin, a osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. 

Kwiaciarnia Kwiatem Malowane proponuje Państwu także kwiatowy abonament, strojenie sali weselnych i tworzenie dekoracji świątecznych. Wszystko z najwyższej jakości kwiatów i w najlepszym stylu.

Dodano: 27-08-2017

Adres: Czarnkowska 2

Kod pocztowy: 91-013

Miejscowość: Łódź

Dodaj Komentarz:Telefon: +48 42 67 01 444

NIP: 7251019124

Strona: http://kwiatemmalowane.plPotrzebowałem w zeszłym tygodniu wiosennego bukiecika dla żony przyjaciela. Przyjechali do mnie po 5 latach od ostatniego spotkania. Takie chwile trzeba doceniać ;) „Kwiatem Malowane” sprawdziło się na medal, za 30zł miałem barwny, pachnący bukiecik (lilie, tulipany, gerbery, goździki), który stał w wazonie przez 3 dni i żaden kwiatek nie opadł! Nie wierzyłem, że to w ogóle możliwe. Polecam też dodawać troszkę drożdży do wody.
Opublikowane przez: Juliusz Jabłoński Data: 2018-05-09 09:33:21 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

BWB Kancelaria adwokacka

Xfelgi.pl

Hurtownia-Kesi