Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"


Parapety zewnętrzne klinkierowe | Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Ceramix jest firmą o wieloletnich tradycjach. Od 1992 produkuje wysokiej jakości parapety ceramiczne. Bogaty wybór kolorów sprawia, że z łatwością można dopasować je do ramy okiennej, tworząc harmonijną kompozycję z wnętrzem pomieszczenia.

Wśród proponowanych przez firmę podokienników można wyróżnić parapety zewnętrzne klinkierowe, które cechują się niską nasiąkliwością wody. To szczególnie ważne przy montażu zewnętrznym, kiedy klinkier zostaje wystawiony na różne czynniki atmosferyczne jak śnieg, mróz, czy deszcz. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna cena, która pozwoli klientom cieszyć się inwestycją na długie lata i przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na wyposażenie wnętrza.  

Firma gwarantuje niski czas realizacji zamówienia, w związku z  czym kupujący nie musi martwić się opóźnieniami wynikającymi z braku towaru w hurtowniach. Używane podczas montażu zaprawy klejowe gwarantują odporność na różne negatywne czynniki, a tym samym – bezproblemową eksploatację. W celu zapoznania się z ofertą firmy wystarczy wejść na stronę producenta.

Dodano: 28-02-2019

Adres: Mostowa 12a

Kod pocztowy: 51-180

Miejscowość: Wrocław-Szymanów

Dodaj Komentarz:Telefon: 601 70 58 63

NIP: 8981208275

Strona: http://www.podokienniki-ceramix.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Sąsiednie Firmy

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Alejafantazji.pl

GoldenDreams Paweł Sekuła