Suknie ślubne Ines


Suknie ślubne Ines - Szycie sukien ślubnych


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Od wielu już miesięcy szukasz swojej wymarzonej sukni ślubnej, ale na nic nie możesz się zdecydować? Masz już może własny projekt lub myślałaś nad tym, jak powinna ona wyglądać? Odwiedź salon mody ślubnej z linku i-slubne.pl, który oferuje nie tylko sprzedaż gotowych modeli, ale także szycie sukien ślubnych. Przez lata swojej działalności jego pracownicy zdobywali wiedzę i doświadczenie dotyczącą dostosowania odpowiedniej kreacji do figury i oczekiwań klientek, dlatego tak świetnie radzą sobie z tym zadaniem.

Priorytetem tej pracowni jest stworzenie takiej kreacji, aby podkreśliła to, co najbardziej urocze i zatuszowania to, czego nie powinno się eksponować. Korzystając z usług tej w pracowni, warto zdać się na życzliwość pracujących tam osób i pozwolić im dobrać odpowiedni strój do figury, a także do własnych marzeń i oczekiwań. Każda przyszła panna młoda, która przyjeżdża tutaj nawet z najodleglejszego krańca Polski, wyjeżdża z piękną suknię, w której w ten jeden jedyny dzień będzie wyglądać jak królowa.

Dodano: 02-10-2018

Adres: Rechniewskiego 14

Kod pocztowy: 03-980

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:Telefon: 502 301 937

NIP:

Strona: http://i-slubne.pl/Suknie ślubne oferowane w salonie ślubnym Ines są różnorodne, ale także można zamówić szycie na miarę.
Opublikowane przez: Mariusz Dudek Data: 2018-10-30 11:28:22 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

Taxi Bagażówka

Komputronik Biznes

Adwokat Dr Jerzy Pielichowski