TylkoKwiaty.pl


Lilie – wysyłka


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Kwiaty pozornie mogą wydawać się bardzo banalnym podarunkiem, jednak potrafią sprawić ogromną radość obdarowywanej osobie. Szczególnie, jeśli zostaną dostarczone przez kuriera jako prezent niespodzianka, w wyjątkowym pudełku z bilecikiem ze specjalnymi życzeniami właśnie dla tej konkretnej osoby. Jeśli chcesz sprawić ukochanej kobiecie radość i zamówić dla niej jej ulubione lilie z wysyłką prosto pod drzwi, to koniecznie odwiedź stronę internetową tylkokwiaty.pl i zapoznaj się z ich szeroką ofertą. Znajdziesz tam nie tylko lilie, ale również frezje, róże, tulipany, gerbery i wiele, wiele innych wyjątkowych roślin, z których możesz stworzyć przepiękną wiązankę. 
Kwiaciarnia internetowa TylkoKwiaty.pl oferuje nie tylko szeroki wybór świeżych i zadbanych kwiatów ciętych i doniczkowych. Poza tym u nich możesz liczyć na dostawę wybranego bukietu pod wskazany adres w określonym dniu. Dzięki temu uda Ci się na pewno zaskoczyć bliską Ci osobę wyjątkowym bukietem dokładnie w Waszą rocznicę, jej urodziny lub w inne wyjątkowe i niezwykle ważne święto. 

Dodano: 08-08-2018

Adres: Aleje Jerozolimskie 89

Kod pocztowy: 02-001

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:Telefon: +48 32 441 61 31

NIP:

Strona: https://tylkokwiaty.plDzięki firmie tylkokwiaty.pl wysłałam mojej babci jej ulubione kwiaty lilie bedąc w Australii.
Opublikowane przez: Hanna Krupa Data: 2018-10-19 13:59:01 Ocena: 3

Sąsiednie Firmy

Taxi Bagażówka

Komputronik Biznes

Adwokat Dr Jerzy Pielichowski