ANMAR SP. Z O. O. SP. K.


http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/materace-przeciwodlezynowe/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


U osób sparaliżowanych lub częściowo ograniczonych ruchowo bardzo łatwo o odleżyny. Są one niezwykle bolesne i trudne do wyleczenia, ze względu na konieczność leżenia przez większość czasu w jednej pozycji. Aby im zapobiec, należy choremu jak najczęściej pomagać w zmienianiu pozycji, poprawiać krążenie i ukrwienie skóry oraz przede wszystkim zainwestować w specjalny materac przeciwodleżynowy. Tego typu urządzenie dostępne są między innymi w ofercie firmy ANMAR, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu do wyposażania szpitali i klinik. Produkty dostępne w ich ofercie są profesjonalne i spełniają wysokie standardy oraz wszystkie normy i wymagania. Dzięki temu są niezwykle skuteczne i przydatne w opiece nad osobami chorymi. 
Na stronie internetowej wyposazenieszpitali.pl możesz sprawdzić całą ich ofertę. Znajduje się tam dużo przydatnych w szpitalach i klinikach urządzeń i sprzętów. Są one fachowe i specjalistyczne, przystosowane do wymagań pacjentów oraz personelu szpitalnego. Dzięki temu zapewniają możliwie najwyższy komfort użytkowania.

Dodano: 08-07-2018

Adres: Strefowa 22

Kod pocztowy: 43-100

Miejscowość: Tychy

Dodaj Komentarz:Telefon: 32 780 65 31

NIP: 6462923742

Strona: http://wyposazenieszpitali.pl/Myślę, że oferta akcesoriów i urządzeń, które ułatwiają opiekę nad chorymi, po prostu trafia w zapotrzebowanie rynku usług zdrowotnych. Są one profesjonalne i bezpieczne dla użytkownika.
Opublikowane przez: orout Data: 2018-08-14 10:07:14 Ocena: 3

Sąsiednie Firmy

Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka

P.H. BAU-TEC

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski