VipToner


Sl c480w toner zamiennik | VipToner


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Jeśli potrzebny jest Ci toner do SL-C480W, to jego zamiennik kupisz na sklep.viptoner.pl, gdzie oferowane są także tusze do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Tonery do drukarek marki Samsung są objęte 24-miesięczną gwarancją, dlatego też możesz być pewien ich jakości. Co ważne zostały wyprodukowane zgodnie z normami ochrony środowiska i ISO. Dobrze współpracują z urządzeniami Samsung i nie powodują awarii.

W ofercie sklepu można znaleźć także tusze i tonery takich marek jak Panasonic, HP, Dell, Ricoh, Lexmark czy  XEROX. Wybór jest naprawdę duży, dlatego też nie powinieneś mieć problemu z dopasowaniem toneru do swojego urządzenia. Na wspomnianej wcześniej stronie można kupić również bębny i akcesoria. Co jakiś czas sklep stara się urozmaicać asortyment o nowości. Zajrzyj tam, jeśli nie chcesz przepłacać za toner lub tusz.

Dodano: 28-06-2018

Adres: Nowa 29/31

Kod pocztowy: 90-030

Miejscowość: Łódź

Dodaj Komentarz:Telefon: 727 923 033

NIP:

Strona: https://sklep.viptoner.pl/Zakup tuszy do drukarek w VipToner okazał się strzałem w dziesiątkę. Na obsługę sklepu i proces wysyłki nie mogę powiedzieć nic złego - przebiegały bez zakłóceń.
Opublikowane przez: yaten Data: 2018-10-17 14:14:26 Ocena: 4

Sąsiednie Firmy

BWB Kancelaria adwokacka

Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS Sp. z.o.o.