EURO JUMP LESZNO


Przyjęcia urodzinowe leszno • http://eurojumpleszno.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Lubicie uprawiać sport w swoim wolnym czasie? Jeżeli chcecie połączyć aktywność fizyczną i niezapomnianą zabawę, to park trampolin jest miejscem stworzonym właśnie dla Was. Tutaj będziecie mogli wyszaleć się do woli – ćwiczyć fikołki, salta oraz inne figury akrobatyczne, które przyjdą Wam do głowy. Żadne inne miejsce nie zagwarantuje Wam tylu pozytywnych emocji i nie dostarczy tak silnego zastrzyku endorfin, jakiego w szczególności szukacie w dniu urodzin.

Parki trampolin zrobiły furorę nie tylko na świecie, ale także w Polsce. Uwielbiają je wszyscy od najmłodszych po najstarszych. To powszechne zainteresowanie zawdzięczają głównie bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze i różnorodności. Przyjęcia urodzinowe w Lesznie coraz częściej są organizowane w tego typu Parkach, jeżeli więc chciałbyś sam się przekonać, to najlepszym parkiem trampolin dysponuje eurojumpleszno.pl.

Dodano: 09-04-2018

Adres: Gabriela Narutowicza 13

Kod pocztowy: 64-100

Miejscowość: Leszno

Dodaj Komentarz:Telefon: 515 743 444

NIP: 6972337204

Strona: http://eurojumpleszno.pl/EURO JUMP LESZNO wyprawiło fantastyczne przyjęcie urodzinowe dla mojego dziecka. Dzieci lubią aktywnie spędzać czas, a park trampolin jest idealnym do tego miejscem.
Opublikowane przez: Besa Data: 2018-06-08 10:27:13 Ocena: 4

Sąsiednie Firmy

BHP-KOMPLEX

Proctogin

Zdrowy Sen