"TOMIX" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.


Kinkiety ścienne - "TOMIX" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Remontujesz swoje mieszkanie? Oświetlenie to ważna jego część. To światło daje nastrój i klimat wnętrzu. Warte uwagi są kinkiety ścienne, które pięknie oświetlają wnętrza. Można je kupić w sklepie internetowym Tomix. Jest to sklep, który zajmuje się sprzedażą lamp i oświetlenia do mieszkań i domów. Sklep cieszy się zaufaniem wielu stałych klientów. W swojej ofercie ma wiele ciekawych rozwiązań, które możesz wykorzystać w swoim domu. 

Na stronie internetowej sklepu, znajdziesz szeroki wybór lamp: drewnianych, gipsowych. Sklep sprzedaje też elementy oświetlenia regałów czy schodów. Znajdziesz też coś do pokoju swojego dziecka. W ofercie sklepu znajdziesz produkty od wielu znanych producentów. Również na stronie internetowej sklepu możesz zobaczyć przykładowe realizacje. To pomoże Ci w podjęciu decyzji o tym, jaką lampę i rozwiązanie wybrać do swojego mieszkania. 

Dodano: 03-04-2018

Adres: Leopolda Staffa 31

Kod pocztowy: 71-149

Miejscowość: Szczecin

Dodaj Komentarz:Telefon: 91 88 66 393

NIP: 851-10-07-473

Strona: https://www.tomix.pl/Kinkiety ścienne zakupione w firmie TOMIX idealnie wkomponowały się w aranżację całego naszego salonu.
Opublikowane przez: Szymon Jankowski Data: 2018-08-23 16:01:38 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

STUDIO22

Pro Natura sp. z o.o.

CJS Tłumaczenia