Przygody na obcasach


Wycieczki trampingowe - Przygody na obcasach


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Kochasz wyzwania? Nie lubisz chadzać utartymi ścieżkami? Wolisz wytyczać własne szlaki? Standardowe wyprawy opisywane w przewodnikach turystycznych Cię nudzą? Chcesz przeżyć coś naprawdę niezwykłego? Zanurzyć się w kulturze odwiedzanych miejsc? Poczuć jak krew szybciej krąży Ci w żyłach, a endorfiny uderzają do głowy? W Takim razie wycieczki trampingowe spełnią Twoje oczekiwania. To nie tylko ciekawa, ale również – co nie bez znaczenia – niezwykle ekonomiczna forma podróżowania. Zamiast pięciogwiazdkowych „apartamentów”, tanie lokalne hotele. Zamiast stołowania się w drogich restauracjach, jedzenie w małych knajpkach lub gotowanie na własną rękę.  A wszystko „okraszone” sporą dawką pozytywnych emocji. Nie zabraknie też interesujących znajomości.

Czy można chcieć czegoś więcej?  Zajrzyj na stronę internetową: przygodynaobcasach.pl i wyjdź naprzeciw niezapomnianej przygodzie!

Dodano: 29-03-2018

Adres: Mosvangen 0

Kod pocztowy: 40-21

Miejscowość: Stavanger

Dodaj Komentarz:Telefon: +47 477 354 82

NIP:

Strona: https://przygodynaobcasach.plWycieczki trampingowe to jest super przygoda i oderwanie się od szarej rzeczywistości.
Opublikowane przez: Dagmara Kubiak Data: 2018-10-25 12:41:58 Ocena: 4

Sąsiednie Firmy

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Alejafantazji.pl

GoldenDreams Paweł Sekuła