Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


medyczne - tłumaczenie


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Dlaczego warto powierzyć tłumaczenia medyczne firmie Spectłumacz.pl? Jest to bowiem biuro tłumaczeń, które zrzeszyło grupę stałych klientów, ale też takich, którzy trafiają do biura z polecenia innych osób. Biuro tłumaczeń zasłużyło sobie na zaufanie i sympatię klientów przede wszystkim dlatego, że:

  • ułożyła sprawiedliwy, elastyczny cennik. W firmie nie ma określonej stawki za jedną stronę stronę, tylko jest podział na poszczególne języki;
  • zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy pracują w zawodzie tłumacza przysięgłego już od wielu lat;
  • skomplikowane tłumaczenia z dziedziny medycyny nie są dla firmy trudnym wyzwaniem;
  • nie dopuszcza do sytuacji, w której klient musi czekać na swoje tłumaczenie miesiącami. Realizowanie zleceń odbywa się szybko, możliwe jest także wykonanie tłumaczenia ekspresowego;

Więcej informacji o tłumaczeniach medycznych oraz o samej firmie, znajdziesz na stronie internetowej spectlumacz.pl. Dodatkowo możesz tutaj zamówić darmową wycenę tłumaczenia, które chcesz zlecić firmie.

 

Dodano: 03-03-2018

Adres: Konarskiego 12

Kod pocztowy: 44-274

Miejscowość: Rybnik

Dodaj Komentarz:Telefon: 32 494 32 69

NIP: 642-182-50-37

Strona: https://spectlumacz.pl/Myślę, że ta oferta tłumaczeń z dziedziny medycyny trafia w zapotrzebowanie wszystkich, którzy potrzebują rzetelnie wykonanej usługi. Fajna jest też opcja darmowej wyceny tłumaczenia. :)
Opublikowane przez: illeseari Data: 2018-03-16 11:57:40 Ocena: 4

Sąsiednie Firmy

Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka

P.H. BAU-TEC

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski