Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS Sp. z.o.o.


http://www.sanator-bis.pl/utylizacja-odpadow-niebezpiecznych/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Unieszkodliwianie odpadów jest szeregiem celowych działań, podjętych w celu zlikwidowania ich negatywnego wpływu na organizmy żywe. Unieszkodliwianie nosi także nazwę neutralizacji.

Neutralizacja odpadów jest w dzisiejszych czasach ważnym zadaniem, co więcej jest wymagana przez obowiązujące obecnie w Polsce przepisy. Każdy właściciel zakładu produkcyjnego lub usługowego, który wytwarza w trakcie swoich podstawowych zadań toksyczne, szkodliwe substancje – ma obowiązek nawiązania współpracy z firmą, która oferuje neutralizację odpadów.

Na terenie Łodzi działa od 1990 roku firma SANATOR-BIS – usługodawca i dystrybutor szeregu innowacyjnych i skutecznych rozwiązań, z branży gospodarowania odpadami, oczyszczania ścieków przemysłowych oraz konserwacją instalacji sanitarnych w zakładach, które produkują trujące odpady. Więcej informacji zamieszczono na stronie sanator-bis.pl.

Dodano: 14-09-2017

Adres: Kwasowa 2

Kod pocztowy: 95-100

Miejscowość: Zgierz

Dodaj Komentarz:Telefon: 42 712 55 57

NIP: 7322176369

Strona: http://www.sanator-bis.pl/W SANATOR-BIS potrafią zająć się neutralizacją odpoadów niebezpiecznych - czynią to w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi normami. Jednym z argumentów, który mnie skłonił do tego by skorzystać z ich usług jest to, że istnieją na rynku już prawie 30 lat. Takie doświadczenie jest po prostu bezcenne.
Opublikowane przez: ontir Data: 2018-08-27 14:53:49 Ocena: 3

Sąsiednie Firmy

BWB Kancelaria adwokacka

Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Xfelgi.pl