Imprezowe namioty


Namioty weselne - imprezowe-namioty.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Coraz większym zainteresowaniem cieszą się w Warszawie namioty weselne, które stanowią alternatywę dla znajdujących się w restauracjach, hotelach czy innych lokalach sal weselnych. Namioty można rozłożyć w dowolnym miejscu na otwartej przestrzeni i ustawić w nich wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia udanego przyjęcia, a więc stoły z różnymi daniami, krzesła, sprzęt muzyczny, a także zapewniającą równe podłoże podłogę, po której bez problemu można tańczyć przez długi czas.

Para, która decyduje się na organizację wesela w plenerze, nie musi kupować namiotu ani elementów jego wyposażenia. Może zdecydować się na tani wynajem namiotów wraz z wyposażeniem w sprawdzonej firmie, która o szczegółach dotyczących swojej działalności informuje zainteresowanych pod adresem internetowym imprezowe-namioty.pl.

Dodano: 12-02-2018

Adres: Pawia 7

Kod pocztowy: 05-514

Miejscowość: Piaseczno k. Warszawy

Dodaj Komentarz:Telefon: 780-084-875

NIP:

Strona: http://imprezowe-namioty.pl/Namiot, który wynajęłam u nich, okazał się być świetnym pomysłem na urządzenie imprezy weselnej. Wszystko było tak jak sobie wymarzyłam, dziękuję wam raz jeszcze. :)
Opublikowane przez: zesesisi Data: 2019-04-16 13:32:40 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

Taxi Bagażówka

Komputronik Biznes

Adwokat Dr Jerzy Pielichowski