Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka


Kancelaria prawo karne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Zatrzymania, sprawy karne, sprawy karne skarbowe, wykonawcze, odszkodowania za niesłuszne pozbawienie wolności oraz skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka - oto wszystkie dziedziny, jakimi zajmują się adwokaci działający w kancelarii, którą można znaleźć pod adresem obronca24h.com. Jest to kancelaria, której specjalnością jest prawo karne we wszystkich jego odsłonach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o ofercie lub o poszczególnych stopniach współpracy z kancelarią, przejrzyj stronę internetową albo skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielami. Dzięki temu będziesz w stanie dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz. Adwokat błyskawicznie zajmuje się swoim zadaniem, ponieważ rozumie, że w przypadku zatrzymania nie można czekać i trzeba wspierać swojego klienta wiedzą oraz doświadczeniem.

Dodano: 10-01-2018

Adres: Aleja Solidarności 119

Kod pocztowy: 00-897

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:Telefon: 22 308 55 00

NIP: 5212998460

Strona: http://obronca24h.com/Dzięki pomocy tej kancelarii miałem dobrze poprowadzoną sprawę w sądzie. Trzeba przyznać, że pracujący w niej adwokaci są dobrze przygotowani do zawodu.
Opublikowane przez: eriser Data: 2019-01-23 12:18:23 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

Taxi Bagażówka

Komputronik Biznes

Kropka w Kratkę