Zielona Firma Sp. z.o.o


Zielona Firma Sp. z.o.o - Panele fotowoltaiczne szczecin


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Duża oszczędność na rachunkach za energię elektryczną, dbałość o środowisko naturalne i niewyczerpalne źródło energii o każdej porze roku. Oto najważniejsze zalety fotowoltaiki, jakie możemy wymienić w pierwszej kolejności. Zielona Firma to grupa specjalistów, którzy znają się na tym temacie jak nikt inny i oferują w zakresie paneli oraz dobrych źródeł energii rzetelne odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania.

Jeśli interesują cię panele fotowoltaiczne w Szczecinie to zapoznaj się z tą ofertą. Znajdziesz tutaj kompleksowe instalacje na terenie tego miasta oraz w pobliżu. Co ważne, można takie panele montować na budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych. Dzięki właściwym komponentom instalacja będzie dostarczać maksimum dobrej energii. Przekonaj się sam, kontaktując się z Zieloną Firmą.

Dodano: 30-12-2017

Adres: Bociana 22a

Kod pocztowy: 31-231

Miejscowość: Kraków

Dodaj Komentarz:Telefon: 12 307 39 49

NIP:

Strona: https://www.zielona-firma.biz/Panele fotowoltaiczne dla ludzi mieszkających w domach jednorodzinnych to prawdziwa gratka. Szczególnie jeśli uda się wziąć na ich zakup dofinansowanie, choć z tym akurat na razie ciężko, bo na topie są panele słoneczne. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych lat będzie można uzyskać dopłatę także na fotowoltaikę. Kto by nie chciał się uwolnić od rachunków za prąd.
Opublikowane przez: Witold Wójcik Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

Wypożyczalnia Rent Kraków

Ceram City

NopaBud