ELITE Sp. z o.o.


Narzędzia ortopedyczne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Ortopedia stanowi jedną z wiodących dziedzin branży medycznej, a zakres jej zastosowania jest bardzo szeroki - obejmuje bowiem całość czynności diagnostycznych i operacyjnych, związanych ze schorzeniami narządu ruchu (szkieletu, stawów, mięśni i naczyń).

Nic więc dziwnego, że tak szeroki zakres działalności gałęzi chirurgicznej przekłada się na zróżnicowanie niezbędnych medycznych akcesoriów.  Dostęp do wyspecjalizowanych narzędzi jest szeroki; warto jednak zwrócić uwagę na narzędzia ortopedyczne, dostępne na elite.info.pl. Firma ELITE Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów ortopedycznych takich wiodących marek, jak REDA, PMS czy MEDIN.

Jeżeli poszukujemy profesjonalnych narzędzi ortopedycznych, mających niezbędne medyczne atesty i wykonanych z wysokiej jakości materiałów, warto zapoznać się ze wspomnianą ofertą.

Dodano: 28-12-2017

Adres: Korzona 111

Kod pocztowy: 03-571

Miejscowość: Warszawa

Dodaj Komentarz:Telefon: 22 679 24 69

NIP: 5240203308

Strona: http://www.elite.info.pl/Firma ELITE to bardzo profesjonalna firma, która do naszego szpitala dostarcza narzędzia, w tym narzędzia ortopedyczne już od 12 lat. Szczerze polecam.
Opublikowane przez: Klaudia Sobczak Data: 2018-03-14 13:31:26 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

Taxi Bagażówka

Komputronik Biznes

Adwokat Dr Jerzy Pielichowski