MS Auto Car


MS Auto Car | Skup pojazdów


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Odzyskanie, chociaż części pieniędzy z samochodu po wypadku jest trudnym zadaniem, chyba że możemy skorzystać z profesjonalnej oferty przygotowanej przez firmę skupującą pojazdy. Takie usługi realizuje firma MS Auto Car, która ma ogromne doświadczenie na rynku i może pochwalić się wyjątkowo atrakcyjnymi stawkami odkupu. Skup samochodów powypadkowych to również wygoda oraz bezpieczeństwo. Firma sama odbiera pojazdy, a do tego wystawia wszystkie wymagane prawem dokumenty.

Korzystanie z takich usług daje nam pewność, że po sprzedaży auta nie będzie żadnych problemów prawnych, a i jednocześnie można się cieszyć odzyskaniem gotówki, która będzie przekazana bezpośrednio do ręki. Warunki związane z ofertą najlepiej sprawdzić na stronie firmy msauto-car.pl i wybrać rozwiązanie, które oszczędzi nam czasu przy sprzedaży takiego auta.

Dodano: 20-11-2017

Adres: Okólna 38

Kod pocztowy: 61-315

Miejscowość: Poznań

Dodaj Komentarz:Telefon: 796-725-720

NIP:

Strona: http://msauto-car.pl/Mam już dość, W ciągu miesiąca miałam dwie stłuczki... Raz na światłach ktoś mi wjechał w tył, a raz przed przejściem dla pieszych. Mój bagażnik i zderzaki są w opłakanym stanie. Musze sprzedać to auto bo chyba jakieś pechowe. Może MS Auto Car się sprawdzi.
Opublikowane przez: Tola Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

Sąsiednie Firmy

BHP-KOMPLEX

Proctogin

Zdrowy Sen